Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Yazılar

Kadinlarbakimister.com (altta kbi olarak geçicektir.) web sitesi sağlıklı yaşam, beslenme, diyet, güzellik, bakım, anne ve bebek üzerine kişisel yazıların bulunduğu bir blog sitesidir.

Sitedeki Linkler

Kbi‘de bulunan linkler tarafımdan yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini sürekli takip edemediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır. Şunu da belirtmek isteriz ki ziyaretçilerimize verdiğimiz değer, yerleştirdiğimiz linklerin kalitesiyle doğru orantılıdır.

İçerik Kullanımı

Kbi tarafından yazılan yazıların ve Kbi tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları

1- Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
2- Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacaksa Kadinlar Bakım İster kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
3- Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınız.

  • Bu yazı Kadınlar Bakım İster‘den Alınmıştır.
  • Kaynak : Kadinlarbakimister.com
  • Yada sitenizden Kadinlarbakimister.com adresine link vermelisiniz.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.

Yazılım ve Tema

Bu site wordpress blog sistemini kullanmaktadır. Kbi sitesinde kullanılan “Newsmag” teması Kbi‘nin temsilci siteden lisansını satın alarak kullandığı bir temadır ve dağıtımına izin verilmediği sürece ücretli lisans satın alınması dışında kullanımı yasaktır.